PSM I stopnia w Lubaczowie

           

A+ A A-

Aktualności

Fundusz Pomocy Szkole


Wspomóż naszą szkołę
Wszytkich chętnych, którzy chcą wesprzeć naszą szkołę prosimy o dokonywanie wpłat na Fundusz Pomocy Szkole:
31 9101 0003 2001 0000 0651 0002

Sala koncertowa

13 października 2011 r. uroczystym koncertem zainaugurowano działalność Sali. Budowę naszej Sali Koncertowej wybudowano z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego "Rozwój infrastruktury kultury i szkolnictwa artystycznego".

Więcej...

Dziennik elektroniczny

Jesteśmy na

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 PSM I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje w polityce prywatności dotyczącej cookies » Polityka prywatności.

  Akceptuję pliki cookies na tej stronie.