Kadra PSM I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie

Kadra kierownicza

Radosław Czajkowski - Dyrektor Szkoły
Małgorzata Fiszer-Szczepańska - Kierownik sekcji fortepianu i teorii
Janusz Wiciejowski - Kierownik sekcji instr. dętych, akordeonu, skrzypiec i gitary

Sekcje szkolne

Sekcja Fortepianu
Małgorzata Fiszer-Szczepańska - Fortepian
Romana Bajorska - Fortepian
Maria Kulczycka - Fortepian
Olena Popil - Fortepian
Lucyna Rempoła - Fortepian
Andrzej Bednarski - Akompaniament

Sekcja Teorii i Chóru
Małgorzata Fiszer-Szczepańska - Rytmika
Andriy Zymenko - Teoria, Chór

Sekcja Instrumentów Dętych
Radosław Czajkowski - Klarnet
Piotr Tabaczek - Saksofon
Bartosz Piekarski - Klarnet

Sekcja Akordeonu
Tomasz Dolecki - Akordeon
Grzegorz Górecki - Akordeon
Marek Majcher - Akordeon

Sekcja Skrzypiec i Gitary
Agnieszka Partyczka - Skrzypce
Janusz Wiciejowski - Gitara
Andrzej Antonik - Gitara

Administracja szkolna

Jerzy Małysa - Główny Księgowy

Monika Baran - Sekretarz, Kasjer

Piotr Bojarski - Obsługa

Bernadeta Dziki - Obsługa

Ewa Bojarska - Obsługa

Byli nauczyciele

Kamil Bundyra - Chór, Teoria

Artur Grzegorzak - Akordeon

Andrzej Guran - Skrzypce

Gabriela Wojtas - Fortepian

Teresa Lech - Fortepian

Katarzyna Kopacz (obecnie Januszkiewicz) - Skrzypce

Katarzyna Sobas - Chór, Teoria

Olga Łuka - Skrzypce

Ryszard Baran - Akordeon

Waldemar Deluga - Skrzypce

Józef Czajkowski - Fortepian (Dyrektor)

Piotr Polański - Teoria

Sławomir Wilk - Akordeon

Elżbieta Dąbrowska - Skrzypce

Michał Lipczuk - Teoria

Marian Trzeciak - Skrzypce, Teoria (Dyrektor)

Marian Koba - Klarnet, Saksofon (Dyrektor)

Franciszek Saj - Fortepian

Marta Szałaj - Skrzypce

Florian Spulnik - Skrzypce

Bronisław Stępień - Akordeon

Tadeusz Zawitkowski - Akordeon

Jolanta Antonik - Flet

Tomasz Maliczowski - Akordeon

Teresa Romanow-Rydzik - Fortepian

Elżbieta Krupa - Akordeon

Marian Świech - Klarnet

Iwona Kolasa-Kułak - Teoria

Zofia Przybylska (obecnie Klityńska) - Teoria, Chór

Byli pracownicy

Maria Szydłowska - Główny Księgowy

Łepcio Ludwika - Obsługa

Meder Helena - Sekretarz, Referent

Machczyńska Antonina - Obsługa

Łepcio Roman - Obsługa

Czaplak Stanisław - Obsługa

Skulimowski Tadeusz - Obsługa

Tabaczek Grażyna - Bibliotekarz

Meder Wojciech - Obsługa

Kruk Janina - Gł. Księgowa

Zacharski Stefan - Obsługa

Ważny Jan - Obsługa

Pieróg Stefania - Gł. Księgowa

Sikora Jacek - Obsługa

Przewiń do góry